iPhone Xs Ekran Değişimi

iPhone Xs Ekran Değişimi

iPhone Xs Ekran Değişim Servisi

                Günümüzde akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar ve diğer bilgisayar ürünleri için sunulan teknik servislerin kalitesi ve ekip tecrübeleri bildiğiniz gibi oldukça düşüktür. Hatta ve hatta genel olarak pek çok servis, cihazların bir takım sorunlarını çözüme ulaştırsa da, güvenilir olmayanlar maalesef cihaz donanımlarında değişimler yapmaktadır. Orijinal olmayan, yan sanayi ürünleri cihaz içerisine yerleştirilirken, maalesef cihazın orijinal donanımlarını sökerek, kendi bünyelerine almaktadır. Sizlerde tüm bu sorunlardan kurtulmak ve 3 yıllık tecrübeli ekip ve ekipmanları ile VTS Teknik servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

iPhone XS Ekran Değişimi


Profesyonel hizmet anlayışı

                Aklınıza her hangi bir soru işareti kalmasın diye, cihazlarda yapılan parça değişimleri ve tamir işlemleri esnasında, bu işlemleri sizlerin izlemesini sağlamaktadır. Yine teknik servis hizmetleri, VTS Teknik merkezi tarafından verilirken, kendi belirlediğiniz adreslere de hizmet yetkililerimizin gönderilmesini sağlayabilir. Fakat ilk olarak iPhone Xs ekran tamiri hizmetlerinden yararlanabilmek üzere, servis kaydı yapmanız gerekiyor.

Servis kaydı nasıl yapılır?

                Cihazlarınız arasında yer alan iPhone ya da iPad modelleri için servis kayıtlarını, iletişim numaralarımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Servis kaydı yapılırken verilen bilgilerin doğru olması, sizler ile iletişime geçilirken sorunlardan kurtaracaktır. Bunların yanı sıra, cihaz modeli ve cihaz sorunları hakkında bilgileri doğru vererek, yine adres ve iletişim bilgilerinizi de  dikkatli ve eksiksiz olarak paylaşmanız gerekmektedir. Böylelikle isteklerimize göre ev ya da iş adreslerinizde de iPhone Xs teknik servis hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.

iphone xs ekran değişim

İstanbul servis bölgeleri

                Servis merkezimiz, Gaziosmanpaşa Cad. Bayrampaşa sokak No:50 GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE olarak açık adresimiz belirlenmiş olurken, yine İstanbul’ da pek çok semtte sizlere teknik destek hizmetlerimiz sunmaktayız. Resmi web sayfamızdan iletişim bilgilerimize ulaşarak, servis kayıtlarınızı da gerçekleştirmeniz durumunda tüm diğer bilgilere de web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

                Teknik ve yetkili İstanbul iPhone Xs servisi olarak, sizlere verdiğimiz hizmetler arasında aşağı da yer alan maddeler yardımcı olabilecektir.

  • iPhone Xs Ekran değişimi
  • iPhone Xs Dokunmatik (Cam) Değişimi
  • iPhone Xs Şarj Soket Değişimi
  • iPhone Xs Wifi Entegre Değişimi
  • iPhone Xs Batarya Değişimi
  • iPad Mini Cam Değişimi