iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi

 Kullanmakta olduğunuz iPhone 8 modelinizin ekranı herhangi bir şekilde zarar gördüyse söz konusu hasarın onarılması için güvenilir bir iPhone 8 teknik servis hizmetinden faydalanmanız gerekir. Alanında uzman ve iPhone 7, iPhone 7 Plus gibi diğer modellerde de uzman düzeyde hizmet vermekte olan teknik servis ekibimiz; hasar gören iPhone 8 modelinizin ekran değişimi işlemini kısa bir sürede gerçekleştirmekte ve sizlere sıfırdan farksız olarak belirlenen zamanda teslimatını gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimiz açısından zamanında teslimatın ne derece önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalık ile sizlere olabilecek en kısa süre içerisinde teslimat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Cihazınızı tarafımıza teslim ettiğinizde sizlere söz konusu hasar ile ilgili ayrıntılı bilgi veririz ve de tahmini teslimat süresini ifade ederiz.

                      iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekranı Nasıl Tamir Edilir?

 

iPhone 8 ekran değişimi işlemini gerçekleştirebilmemiz için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Teknik servisimiz mobil mantığı ile hizmet vermektedir. Sizler, tarafımıza adresinizi belirttiğinizde teknik servis ekibimiz belirlenen tarihte adresinize kadar gelir ve bu sayede iPhone 8 ekran değiştirme işlemini kolay ve hızlı bir şekilde tamamlar.

 

Adresinize kadar sunmuş olduğumuz iPhone 8 ekran tamiri hizmeti sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bu sayede teknik servis noktamıza kadar gelmenize gerek kalmadan, ekibimiz bulunduğunuz adrese kadar gelecek ve cihazınızın ekranını kusursuz bir şekilde, olabilecek en kısa sürede tamiratını gerçekleştirecektir. Uzman teknik servis ekibimiz cihazınızın tamiratını titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

                         iPhone 8 Cam Değişimi

 iPhone 8 Ekran Kırıldı Ne Yapmalıyım?

 

iPhone 8 cihaz ekranı koruyucu bir katmana sahiptir. Bu katman pek çok türden darbelere karşı cihazın ekranını korur. Bu sayede hafif dereceli düşmeler ve darbelerde cihazın ekranı çizilmez, kırılmaz ancak bu her zaman geçerli olmayabilir. Daha şiddetli darbelerde ya da darbenin şiddeti düşük olsa bile açısı nedeniyle cihazın ekranı kırılabilmekte ya da çatlayabilmektedir. iPhone 8 ekranı çatladı ise bu durumda ekranı tamir etmenin tek yolu orjinal ekran ile değişimi yapmaktır. Bu da ancak uzman bir teknik servis hizmeti ile mümkün olmaktadır.

 

Teknik servis ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde cihazınızın ekranını orjinal ekran ile değiştirmekteyiz. Bu işlemi tam olarak belirttiğiniz adrese kadar gelerek yapıyoruz. Üstelik iPhone 8 cam değişimi işlemi için sizden yüksek meblağlar değil, piyasa geneline kıyasla oldukça makul fiyatlar talep etmekteyiz. Siz de firmamız ile iletişime geçerek mobil iPhone 8 ekran değişim hizmetimizden faydalanabilir ve cihazınızı sıfır ayarında teslim alabilirsiniz.

                                                   iPhone 8 Cam Değişimi

Çalışma Saatlerimiz 

Hafta İçi :  09:00 - 20:30

Cumartesi : 09:00 - 20:30